spodnie

Ubraniowy niezbędnik kobiety…

Czas czytania:1 Minuty, 20 Sekundy

Ponieważ jest kilka takich rzeczy, które zawsze mogą stanowić bazę dla naszego stroju, takie od  których się zaczyna i po prostu tworzą nam w mig całą stylizację.

Oto przykładowa lista takich niezbędnych rzeczy, których każda kobieta powinna posiadać.

spodnie

Na pierwszy ogień idą jeansy, proste rurki w dowolnym kolorze, przecierane czy też nie, kwestia gustu. Następnie zwykłe t-shirty, biały bądź czarny t-shirt,  będzie nam zawsze pasował zarówno do stylizacji bardziej sportowych jak i eleganckich.

Oczywiście kolejnym must have z listy jest dobrze skrojony żakiet lub marynarka, oczywiście zawsze sprawdzającym się klasykiem jest w kolor czarny, ponieważ będzie nam doskonale pasowała zarówno do szkoły jak i do pracy oraz na większość różnorakich wyjść jako okrycie wierzchnie.

Na liście nie może zabraknąć również różnego rodzaju koszul np., delikatna zwiewna biała koszula z kołnierzem,  będzie tworzyła nam bardziej elegancką stylizację na służbowe spotkanie ale i doskonale będzie się nadawała na wieczorne wyjście ze znajomymi.

W naszej szafie nie może również zabraknąć, prostej ołówkowej spódnicy oraz sukienki (tak zwanej małej czarnej), które doskonale będą pasowały nam na wiele okazji i tych bardziej oficjalnych jak i  prywatnych spotkań.

No i oczywiście czym była by nasza stylizacja bez butów i tu w propozycji padają oczywiście klasyczne czarne szpilki oraz do bardziej sportowych codziennych stylizacji, wygodne baletki w dowolnym kolorze.

Z powyższej listy ubrań możemy stworzyć wiele stylizacji. Dlatego też mając w swojej szafie wszystkie wspomniane rzeczy nie straszne nam będzie żadne wyjście, ponieważ będziemy gotowe na każde. Jedyne co musimy zrobić to dokładnie przejrzeć szafę i ewentualnie uzupełnić ją o brakujące elementy, a wtedy życie stanie się prostsze.

Ostatnia aktualizacja wpisu 2022-06-27

Super
Super
0 %
smutek
smutek
0 %
Uwielbiam
Uwielbiam
0 %
Znudzony
Znudzony
0 %
Zły
Zły
0 %
Zaskoczony
Zaskoczony
0 %
Figura po ciązy Poprzedni wpis Powrót do figury po ciąży
Piękna panna młoda Następny wpis Bądź piękna w lecie