Czas czytania:2 Minuty, 5 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

Dzisiejszy wywiad przeprowadziłam z Blogerką, stylistką, Moniką Korczeniewską,… Autorką bloga http://za-bardzo.blogspot.com/

SSC_0445

Droga Moniko…

Czy decyzja odnośnie założenia bloga w Twoim przypadku była w pełni przemyślana czy też może impulsywna i spontaniczna?

MK: Blog to kontynuacja moich działań zawodowych i naturalna konsekwencja mojej miłości do mody. Przeglądając inne blogi zapragnęłam stworzyć własny i pokazać tę mnogość wcieleń i twarzy kobiety. Dziś jest wielką diwą gotową wystąpić na czerwonym dywanie, jutro rekinem biznesu a kiedy indziej dziewczyną w trampkach z plecakiem na ramieniu.

Co było głównym bodźcem decydującym o założeniu bloga?

MK: Chęć kontaktu z innymi pasjonatami, ciągłe poszerzanie grona ludzi do których moje projekty i przemyślenia docierają…porównałabym to z malowaniem obrazów. Szkic rodzi się w głowie, dojrzewa aż w końcu przelewasz go na płótno. Po jego namalowaniu pozostaje się nim podzielić z innymi bez względu na odzew..

Co początkowo było największą trudnością w realizowaniu bloga? Czy też może nie miałaś takich trudności?

MK: Oczywiście strona techniczna bloga. Wiele musiałam się nauczyć i uczę się w dalszym ciągu.

Twój blog jest poświęcony przede wszystkim o modzie, kiedy więc zaczęła się Twoja przygoda związana właśnie z nią? Od zawsze interesowałaś się modą czy też może od pewnego czasu?

MK: Miłość do mody zaszczepiła mi moja mama, która jest bardzo elegancką kobietą. W czasach kiedy nie było nic w sklepach a polska moda kulała, mama razem z zaprzyjaźnioną krawcową wyczarowywały piękne stroje. Dosyć wcześnie zaczęłam przerabiać i unowocześniać swoje ubrania. Działo się to z lepszym lub gorszym skutkiem ale byłam bardzo kreatywnaJ. W tej chwili moja kreatywność przejawia się trochę inaczej ale nadal chodzę z głową pełną pomysłów.

Czym inspirujesz się w tworzeniu nowych stylizacji?

MK: Tak naprawdę wszystko jest dla mnie inspirujące, to może być obejrzany film, pięknie ubrana kobieta na ulicy, czy fajna sklepowa wystawa. Przeglądam periodyki poświęcone modzie i staram się być na bieżąco z trendami.

Tworzenie bloga to jak by nie było między innymi ciężka praca, jestem więc ciekawa jak blog wpłynął na Twoje życie?

MK: Z dnia na dzień stałam się jeszcze bardziej zorganizowanaJ. Często zauważam, że doba staje się za krótka żeby zrealizować wszystkie plany czy projekty ale wychodzę z założenia, że na wszystko przyjdzie czas.

I ostatnia rzecz o jaką chcę się Ciebie zapytać to co powiedziałabyś, doradziłabyś osobom, które właśnie zaczynają swoją przygodę z blogowaniem czy też vlogowaniem? Jakich rad możesz im udzielić?

MK: Realizujcie swoje marzenia.

Dziękuje za udzielenie wywiadu, zapraszam was również do obejrzenia przykładowych stylizacji oraz odwiedzenia bloga http://za-bardzo.blogspot.com/

SSC_0147
SSC_0214
SSC_0266
SSC_0785

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis Co zrobić aby dziecko zjadło obiadek
Rozgrzej partnera Następny wpis Rozgrzej do białości swojego mężczyznę
Total
0
Share