Czas czytania:1 Minuty, 50 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

1. Makelifeeasier – Katarzyny Tusk
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych blogów modowych w kraju i nie tylko. Lekkość pióra, regularność wpisów i niezwykłych stylizacji oraz idealnie wykadrowane zdjęcia sprawiają, że popularność bloga wciąż rośnie. Blog został rozbudowany o wpisy na temat zdrowego stylu życia i wyroju wnętrz.
2. Fashionelka – Elizy Wydrych
Eliza określa swój styl jako klasyczny i ponadczasowy oraz bardzo kobiecy. Prezentowane przez nią stylizacje zachwycają i inspirują. Początkowo był to blog stricte modowy, ale został poszerzony o lifestylowe wpisy.

3. Black Dressess – Moniki Kamińskiej
Stylizacje Moniki, jak sama pisze pojawiły się w znanych fashion magazynach. Stworzyła własną markę, która cieszy się uznaniem. Nie jest to typowy blog modowy, ponieważ znajdą się w nim wpisy dotyczących tematów lifestylowych.
4. Jestem Kasia
Autorka z ogromnym wyczuciem i smakiem łączy hippie, lata 50-te, 60-te oraz 70-te. Na blogu zamieszcza nie tylko swoje stylizacje, ale również zdjęcia z licznych podróży, w których akcentu modowego oczywiście nie brakuje.
5. Beauty.Fashion.Shopping – Pauli Jagodzińskiej
Obok zdjęć swoich stylizacji zamieszcza również wpisy o rozmaitej tematyce – dotyczące książek, podróży, sporcie, filmie czy urodzie. Blog modowy Pauli ma rzeszę wiernych czytelników i przyciąga uwagę nie tylko zdjęciami, ale również sposobem ich prezentacji oraz zachęcającym do czytania stylem pisania.
6. HappyTravelers – Emilii i Piotra
Blog, który powstał z miłości do mody i podróży. Zachwyca cudownymi zdjęciami z urokliwych miejsc na świecie, które połączone są z inspirującymi stylizacjami. Ciekawie napisany, profesjonalnie prowadzony blog modowy, którego liczba stałych czytelników sukcesywnie rośnie. Blog HappyTravelers stanowi nie tylko inspirację dla miłośników mody oraz podróżowania.
7. Fasionable – Ani i Jakuba
Blog modowy przedstawiający interesujące stylizacje, których tłem są często malowniczych miejsca. Moda jest jedynie częścią składową tego bloga. Autorzy zamieszczają wpisy dotyczące szeroko pojętej tematyki lifestylowej. 
8. SuperStyler – Marty Lech-Maciejewskiej
Autorka zafascynowana latami 50-tymi i 60-tymi przedstawia niebanalne i bardzo kobiece stylizacje. Zamieszcza również wpisy o rozmaitej tematyce – kulinarnej, podróżniczej, sportowej, czy dziecięcej. 
9. AleksandraNajda
Jest to między innymi blog modowy, który z pewnością zachwyca dobrze wykadrowanymi zdjęciami. Stylizacje Aleksandry pojawiają się w modowych magazynach i zyskują uznanie wśród pasjonatów mody. 
10. Kapuczina – Pauliny Rudnickiej
Początkowo był to blog w całości poświęcony modzie, ale został rozszerzony o tematykę dotyczącą kultury i szeroko rozumianego stylu życia. Paulina proponuje rozmaite stylizacje, które inspirują i zachwycają.

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zakupy ze wsparciem banku – debet, karta kredytowa, kredyt gotówkowy Poprzedni wpis Zakupy ze wsparciem banku – debet, karta kredytowa, kredyt gotówkowy
topiki Następny wpis Najczęściej wybierane miejsca na wczasy w Europie
Total
2
Share