JAKA MAMA, TAKA CÓRKA – PIERWSZA SZKOŁA STYLU Z WOLĄ!

Image

Ola, Lola, Wiki i Antola – cztery rówieśniczki – każda inna, wszystkie radosne i gotowe do poznawania świata. Wymyślają rozmaite zabawy, a ich wyobraźnia nie zna granic. To także małe modnisie, które podpatrując swoje mamy zaczynają tworzyć własne ubraniowe zestawy. Chętnie noszą spódniczki i sukienki dopasowując do nich rajstopki – w różnych kolorach i stylach. Ich imionami polska firma Wola nazwała najnowszą kolekcję wygodnych, bawełnianych rajstopek, która każdej dziewczynce pozwoli na zabawę w małą stylistkę.

Pierwszą nauczycielką mody dla małej dziewczynki jest jej mama, z którą spędza dużo czasu, obserwuje jej zachowania i naśladuje jej wybory. Chętnie przymierza jej buty, sukienki – za duży rozmiar nie stanowi problemu, wręcz przeciwnie – pozwala choć przez chwilę poczuć się dorosłą, piękną kobietą.

Budowanie relacji z córką

Poznając świat warto mieć dobrego przewodnika. Najlepszym dla małej dziewczynki jest mama. Wspólne gotowanie, czytanie bajek czy wybieranie ubrań pozwala odkrywać coraz to nowe obszary rzeczywistości, przy okazji dobrze się przy tym bawiąc. Mamy doskonale wiedzą, że najcenniejszym prezentem dla dziecka jest poświęcony mu czas, dlatego wykorzystują każdą chwilę, by towarzyszyć mu w nabywaniu nowych umiejętności. Wspólne spędzanie czasu jest kluczowe dla budowania relacji. Właśnie te na pozór zwykłe, codzienne momenty tworzą prawdziwą więź, pozostawiając w pamięci najtrwalsze wspomnienia.

Nauka stylu

„Moda przemija styl pozostaje” – te słowa, znane za sprawą Coco Chanel, wskazują w czym tkwi sekret dobrze ubranej kobiety. By jednak dziewczynka jako dorosła kobieta wiedziała w jakich kolorach najlepiej wygląda, w czym dobrze się czuje i jaki jest jej styl najpierw musi mieć przestrzeń by eksperymentować, sprawdzać i spróbować różnych ubraniowych zestawień. Pierwszą szkołą stylu są dla niej codzienne modowe wybory jej mamy. Towarzyszenie jej będzie dla małej modnisi niezapomnianym doświadczeniem i drogą w poszukiwaniu własnego stylu. W przyszłości zaowocuje świadomym doborem ubrań, które będą podkreślać osobowość, a nie tylko wyrażać ślepe podążanie za trendami.

Rozwój kreatywności

Każde dziecko jest kreatywne. Jaką będzie osobą w wieku 30 lat zależy w dużej mierze od tego, na ile pozwolimy mu zachować jego otwartość na świat i nieszablonowe myślenie. Standardowa edukacja i zbyt rygorystyczne zasady nie sprzyjają swobodzie w wyrażaniu siebie. Tym większe znaczenie ma wsparcie rodziców. Nawet zwykłe, codzienne sytuację dają niezwykłe możliwości. Mamom i ich córkom z pewnością wielką przyjemność sprawi zabawa kolorami i dobieranie ubrań. Wspólne przebieranki, komponowanie zestawów i modowe eksperymenty w domowym zaciszu to wdzięczne pole, które da małej kobietce przestrzeń do rozwijania kreatywnego myślenia. Pozwoli jej rozwinąć umiejętności, które sprawią, że nie tylko będzie potrafiła w przyszłości zadbać o swój wygląd, ale i wykorzysta je na wielu innych płaszczyznach życia.

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Podobne posty

Pako Lorente: Tradycja Wzornictwa i Nowoczesność

W świecie mody występuje coś nieprzeciętnego w powiązaniu wytworności i komfortu, co powoduje, że czujemy się pewni siebie…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2024-04-07 10:32

Oczyszczanie twarzy: Twój codzienny rytuał dla zdrowej skóry

Oczyszczanie twarzy: Twój codzienny rytuał dla zdrowej skóry Wielu z nas marzy o pięknej, gładkiej i promiennej skórze.…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2024-02-20 11:45

Ostatnie Trendy i Przyszłość Innowacji w Medycynie Estetycznej

Wstęp do innowacji w medycynie estetycznej W ostatnich latach medycyna estetyczna przeżywa prawdziwy renesans. Znacząco zwiększa się zainteresowanie…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2024-01-14 16:01

Masło Shea – tajemnica doskonałej pielęgnacji skóry

Masło Shea – czym jest i skąd pochodzi? Masło Shea jest naturalnym produktem pochodzącym z nasion drzewa masłowego,…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2024-01-14 16:00
1 Odpowiedz
  • 📢 + 1,0068 bitсоin. Withdrаw >>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--118100-05-10?hs=3ce6e174d2394864ead293867395fe54& 📢 pisze:
    Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
    cn6qmc
  • Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    JAKA MAMA, TAKA CÓRKA – PIERWSZA SZKOŁA STYLU Z WOLĄ! - Obcasywsieci.pl