Czas czytania:1 Minuty, 52 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

LASEROWA LABIOPLASTYKA WARG SROMOWYCH
LASEROWA LABIOPLASTYKA WARG SROMOWYCH

Mały i duży problem warg sromowych

Podstawową funkcją warg sromowych jest ochrona zarówno macicy (większe wargi), jak i pochwy wraz z jej naturalną mikroflorą (mniejsze wargi). Zdarza się, że mniejsze wargi sromowe są przerośnięte w stosunku do warg sromowych zewnętrznych i wbrew pozorom dotyczy to wielu kobiet. Czasem powodem przerostu są genetyczne uwarunkowania, w innych przypadkach ich deformacja może być skutkiem urazów poporodowych lub efektem zmian fizjologicznych wskutek starzenia się tej okolicy ciała. Zbyt duża wielkość może utrudniać higienę intymnych części i być powodem ogólnego dyskomfortu, również fizycznego, który szczególnie odczuwają kobiety aktywnie uprawiające sport. Nadmierny przerost, czasem ich wybarwienie lub asymetria stanowią też nierzadko spory kompleks. Zdaniem ekspertów z Kliniki Esteticmed.pl., kobiety coraz częściej trafiają do lekarza w celu wymodelowania warg sromowych, chcąc poprawić w ten sposób słabszą jakość życia seksualnego i ogólną samoocenę.

Na czym polega laseorwa labioplastyka warg sromowych ?

Labioplastyka jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów, który skutecznie poprawia jakość seksualnych doznań. Na dodatek, można to zrobić szybko i bezpiecznie od kiedy chirurgiczny skalpel zastąpił laser CO2 DEKA – MonaLisa Touch, który stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie – tłumaczą specjaliści z Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl. W ten sposób zabieg korekty warg sromowych mniejszych gwarantuje bezkrwawą redukcję powiększonych partii i pozwala na większą precyzję niż tradycyjna chirurgiczna metoda. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i trwa około godziny. Rany goją się szybko, a pacjent w krótkim czasie powraca do zdrowia. Laser nie tylko doskonale rewitalizuje i obkurcza wargi sromowe, ale także je rozjaśnia.

Estetyka intymności

Alternatywnymi metodami jakie wykorzystuje się w plastyce warg sromowych są przeszczepy tkanki tłuszczowej lub liposukcja wzgórka łonowego, mająca na celu zmniejszenia zbyt dużych większych warg. Pomocna jest także mezoterapia i modelowanie ich kwasem hialuronowym w celu ujędrnienia, nawilżenia i zlikwidowania asymetrii. Nowoczesna ginekologia estetyczna ma dziś do zaoferowania kobiecie znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu, w znaczący sposób wpływając na poprawę komfortu intymnego życia. Poza wskazaniami estetycznymi, zabiegi rewitalizują sfery intymne także w zakresie medycznym, likwidując blizny, luźną pochwę czy problem wysiłkowego nietrzymania moczu, jaki często towarzyszy kobietom po menopauzie. Zabiegi tego rodzaju to przede wszystkim najnowsza technologia, specjalistyczny sprzęt i doświadczony zespół specjalistów, którzy swoją wiedzą medyczną zagwarantują pacjentkom bezpieczeństwo terapii i satysfakcję z końcowego efektu.

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

4 thoughts on “LASEROWA LABIOPLASTYKA WARG SROMOWYCH

  1. Witam,

    Zauważyłam że reprezentuje Pani prywatny szpital chirurgi plastycznej. Być może zechce się Pani podzielić bardziej praktyczną wiedzą na łamach tego bloga:)

    Zauważyłam kilka ciekawych opinii dotyczących wykonywanych zabiegów…

    Oczywiście jako autor widoczna będzie Pani osoba wraz z odnośnikiem do strony.

  2. Bardzo merytoryczny artykuł. Jeszcze informacja dla pań, nie trzeba się obawiać tego zabiegu jest on tak samo bezpieczny jak inne zabiegi chirurgii plastycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„© stock.chroma.pl/luminastock”. Poprzedni wpis Jak wybrać mleko modyfikowane dla maluszka.
szafomania.pl Następny wpis Recenzja internetowego sklepu szafomania.pl
Total
0
Share