Czas czytania:1 Minuty, 50 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

Portal zkończył działność z dniem 1.11.2020 projekt zBLOGowani został zakończony. Dziękujemy, że byliście z Nami!

Portal zdobywa coraz większą popularność,  w momencie tworzenia tego wpisu było to 4233 blogów,  które dodały 211882 wpisów. Blogi dodawane są  tematycznie do kategorii obecnie jest ich 21:  kulinaria, rodzina, moda, uroda, podróże, zdrowie i fitness, fotografia, lifestyle, nauka, handmade, uządzanie wnętrz, motoryzacja, hobby, blog osobisty, sport, polityka, finanse, kultura i sztuka, marketing, społeczności lokalne, technologie, pozostałe. Więc jak widać zaproponowano szerokie spektrum możliwości dla dodających się blogerów.

Dodatkowo jako użytkownik mamy możliwość obserwowania innych blogów i wpisów, głosowania oraz otrzymywania powiadomień z nowymi wpisami.  Co również bardzo przyczynia się miedzy innymi do rozwoju własnego bloga.

Warto wspomnieć o tym iż raz w miesiącu publikowany jest ranking najlepszych blogów. Z dumą mogę powiedzieć, że i nasz blog został  wyróżniony w tym  rankingu. Dodatkowo  za każde przejście, polubienie i oddanie głosu naliczane są punkty.

Jak zliczane są punkty w rankingu?

100 punktów – za każdego użytkownika, który dodał bloga do obserwowanych w przewidzianym w rankingu okresie, np. w danym miesiącu.

50 punktów – za każdorazowe dodanie wpisu z bloga do ulubionych w przewidzianym okresie czasu.

5 punktów – za każdy głos oddany na post z bloga z danego okresu.

1 punkt – za każde przejście na wpis, który został opublikowany w danym okresie.

Przypomnienie o nowym wpisie otrzymujemy na maila.  Moim zdaniem najnowsze wpisy z obserwowanych blogów powinny być wyświetlane zaraz po zalogowaniu na konto. Takie rozwiązanie znacznie ułatwiłoby śledzenie ulubionych blogów.

W ostatnim czasie zostało również uruchomione forum dyskusyjne dla użytkowników portalu. Forum to powinno oczywiście się rozwijać i być miejscem  gdzie będziecie mogli poznać blogerów i innych czytelników.

Warto wspomnieć o tym iż kolejnym bardzo fajnym elementem w portalu są „Akcje” .

Na czym polega ta zabawa?

Zblogowani.pl  podają temat na, który blogerzy piszą posty lub nakręcają filmy.  Kto wygra zelży tylko od kreatywności osób biorących udział.  Najlepsze wpisy otrzymują nagrody, np. aparat fotograficzny, tablet, weekend w spa, warsztaty z profesjonalnej fotografii kulinarnej itd.

Jak serwis zblogowani.pl wpłyną na mojego bloga

Jakość odwiedzin z zblogowani.pl

współczynnik odrzuceń 51,61%
liczba stron 2,87
śr czas 00:03:42

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

8 thoughts on “Recenzja Zblogowani.pl

 1. Ciesze się 🙂

  Proponuję udzielać się na forum, zblogowani działają tylko trzeba zdobyć czytelników

 2. Witam, właśnie się tam zalogowałam, długo byłam namawiana, aż uległam 😉 zobaczymy co z tego wyniknie…
  Pozdrawiam

 3. @Asia3city – nie masz racji w swoich wyliczeniach. Jeśli jesteś płatnikiem VAT kwota 50 zł jest kwotą netto a dostajesz płatność na kwotę brutto wskazaną na fakturze. VAT nie stanowi tu zatem dodatkowego kosztu po Twojej stronie. Kwota podatku zależy od sposobu rozliczenia, jeśli płacisz 18% podatek to wielkość przychodów wyniesie 41 zł. Blogerzy mogą rozliczać się także na specjalnych zasadach wykorzystując niższą skalę 8,5% ryczałtu. Warto zapytać księgowej.

  I na koniec jeszcze jedna uwaga – 50% dotyczy TYLKO kampanii banerowych emitowanych w ramach sieci BOGmedia, rozliczanych w modelach CPM i CPC. We wszystkich pozostałych działaniach reklamowych i akcjach specjalnych stawka ustalana jest indywidualnie i procent nie ma tu zastosowania. Przypominam dla osób które być może nie prześledziły dokładnie naszych warunków współpracy czy umowy.

 4. Rozumiem że macie koszty, każda firma ma, ale 50% trochę razi w oczy. A jak się jest osobą nie prowadzącą działalności to VAT też od zarobku trzeba odjąć ? bo jeżeli tak to zarabiając 100 zł połowa czyli 50 zł zostaje wydawcy, jak odejmiemy VAT to zostanie ok. 40,5zł i na koniec jako uczciwy podatnik zapłacimy 18% to nam ze 100 zostanie 34 🙁

 5. Proponujemy jedne z najbardziej atrakcyjnych warunków w tym zakresie na Polskim rynku, dodatkowo działamy transparentne. Wysokość procentowa wynika z kosztów które ponosimy – koszty emisji, adserwera, pracowników, pozyskania reklamodawców, inne. W przypadku kampanii w sieci Google AdSense nie macie nigdy wiedzy dotyczącej wielkości pobieranej prowizji od tego co płaci reklamodawca, a stawki są znacznie niższe niż te które my oferujemy blogerom.

 6. Można im oddać 50% zysku z reklam. Ja nigdy bym się nie zgodziła na takie rozwiązanie. Dlatego powili rezygnuję z adsense. Szukam jakiegoś dobrego programu affilacyjnego.

 7. Zblogowani.pl fajna sprawa, szkoda tylko że chcąc współpracować z Blogmedia trzeba im oddać 50% zysku z reklam 🙁

 8. Dziękujemy za tak dobrą i profesjonalnie przygotowaną recenzję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Teatr Poprzedni wpis Jak wybrać teatr dla dzieci w Warszawie?
Następny wpis Jak osiągnąć szczęście w związku…?
Total
0
Share