Skoczek Fisher Price – RECENZJA

Rainforest

Zacznijmy od sposobu montażu skoczka, złożenie całej zabawki nie sprawia większego problemu, jedynie przy aplikacji samego siedziska, instrukcja okazała się bardzo przydatna. Jeżeli chodzi o samą zabawkę, przystosowana jest ona dla dzieci o masie nieprzekraczającej 12 kg, a dokładniej według instrukcji dostarczonej wraz z zabawką, producent na swojej stronie informuje o maksymalnym obciążeniu 11,3 kg oraz wzroście 81 cm.

Rainforest

Wykonanie skoczka fisher price dla dzieci:

Zabawka sprawia wrażenie solidnej i bezpiecznej dla naszego malucha. Po zamontowaniu zabawki należy ustalić odpowiednią wysokość skoczka, adekwatnie do wzrostu naszej pociechy, istnieją trzy warianty wysokości. Według naszej opinii ustawianie wysokości powinno być rozwiązane w nieco wygodniejszy sposób. Ponieważ obecnie należy położyć się pod skoczkiem naciągnąć sznurek i odchylić metalowy pręcik. Całą czynność należy powtórzyć trzykrotnie dla każdej sprężyny, podczas tej czynności dziecko musi być wyciągnięte z zabawki. Na zdjęciu producenta wydaje się to dużo prostsze i szybsze.

Siedzisko jest podobne do huśtawki kubełkowej z otworami na nogi i podpartym tyłem, siedzisko wydaje się być wygodne zarówno do siedzenia, jak i odbijania. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jeszcze nie siedzi, nie raczkuje, czy nie podciąga się, to skoczek zapewni mu bezpieczeństwo a Ty będziesz mieć wolne ręce.

Skoczek Fisher Price – Funkcjonalność zabawki:

Skoczek przyjaciele z Lasu Tropikalnego zawiera dużą ilość zabawek, które nie pozwolą szybko znudzić się maluchowi. Dziecko radośnie podskakuje i korzysta ze wszystkich zalet tego skoczka.

Nasz tester zaraz po umieszczeniu w skoczku był uśmiechnięty i co ważne wciągnięty w zabawę, wyglądał na zafascynowanego nowościami, które go otaczały. Początkowo dziecko nie wiedziało jak skakać, nie było świadome jak odpychać się nóżkami, jednakże z każdą chwilą coraz bardziej maluch nabierał w prawy i już po trzech dniach skakanie stało się ogromną frajdą.

Rainforest
Zdjęcie pochodzi ze strony producenta

Dodatkowym atutem jest muzyka idealnie dobrana do zabawki skoczna i wesoła. Muzyka współgra z kolorowymi światełkami, które dodatkowo zachęcają malucha do dalszej zabawy. Do tej funkcji zabawki potrzebujemy trzech baterii AA. Aby uruchomić muzykę, dziecko musi obrócić beczuszką lub energicznie uderzyć w platformę. Skoczek posiada dwanaście zabawek, w bardzo żywych kolorach, które przyciągają uwagę dziecka.

Ogromnym atutem skoczka fisher price jest obracające się o 360 stopni siedzenie i tu niebagatelnym plusem jest to iż obszycie fotelika można zdejmować, prać i suszyć. Natomiast, w praktyce jak na razie fotelik ciężko pracuje, dziecko nie ma siły żeby się przekręcać, przez co siedzisko póki co nie spełnia 100% swojej funkcji. Jednakże mamy nadzieje iż wraz z użytkowaniem zabawki, z czasem siedzenie się poluzuje i umożliwi swobodne poruszanie.

Zabawka skoczek fisher price spełnia swoją rolę i pozwala odpłynąć dziecku na dłuższy czas, przy tym maluszek ma szanse poprawiać swoje umiejętności motoryczne oraz ćwiczyć funkcje poznawcze. Bardzo ważne jest, aby ktoś z opiekunów nadzorował zabawę dziecka.

Zdjęcie pochodzi ze strony producenta
Zdjęcie pochodzi ze strony producenta

Zalety skoczka fisher price:

  • Siedzisko obracające się o 360 stopni (możliwość prania)
  • 12 zabawek
  • Melodie z dwustopniową regulacją głośności
  • Regulowaną wysokość zabawki (3 warianty)
  • Migające światła
  • Łatwość czyszczenia
  • Siedzisko można prać w pralce

Fotelik posiada pokrowiec z tkaniny poliestrowej, który można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. (Nadaje się do suszenia w zwykłej suszarce.) Po wypraniu pokrowca w delikatnym cyklu, materiał zachował swój pierwotny stan i nie było trudno umieścić go z powrotem na siedzisku.

Czy warto kupić zabawkę skoczek firsher price las tropikalny?

Jeśli szukasz bezpiecznego skoczka dla Twojego dziecka, które zachęca do zabawy to Fisher-Price Jumperoo jest jak najbardziej godny polecenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dwóch minut wolnego czy dwudziestu, skoczek to długie godziny zabawy i doskonała frajda dla każdego dziecka.

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Podobne posty

Recenzja edytora treści WooboxAI

WooboxAI to wszechstronne narzędzie, które z powodzeniem mogą wykorzystać przedsiębiorcy, marketerzy, graficy, czy copywriterzy w swojej codziennej pracy.…

ByDodany przez:Rafał Jóśko - Agencja SEO&SEM Woobox.pl2024-04-24 10:58

Recenzja: Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 wciąż jest najlepszy. Jeśli chodzi o funkcje, żaden inny model się nie zbliża. Od…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2022-10-24 19:04

Recenzja sklepu oleole.pl

Przejdźmy jednak do recenzji  samego sklepu zaczniemy jak zawsze od oceny wizualnej strony, którą oceniam pozytywnie. Kategorie towarów…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2015-01-13 10:39

Recenzja Zblogowani.pl

Portal zkończył działność z dniem 1.11.2020 projekt zBLOGowani został zakończony. Dziękujemy, że byliście z Nami! Portal zdobywa coraz…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2014-11-20 16:30

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skoczek Fisher Price - RECENZJA - Obcasywsieci.pl