Sposób na organizację!

Czas czytania:1 Minuty, 19 Sekundy

Od kont pamiętam próbowałam korzystać z różnych źródeł pomocowych, ale zawsze wracałam do kalendarza. Uważam, że jest on nieco zapomniany, a niezwykle istotny i cenny.  Bo tak naprawdę mało, która aplikacja pomieści w sobie to wszystko co kalendarz. Ponieważ w kalendarzu możemy zapisywać wszystko od podstawowych rzeczy takich jak imieniny, urodziny, numery telefonów, (których defakto nie chcemy mieć w telefonie), adresy, wszelkie wizyty u lekarzy bądź w innych miejscach, plany zajęć, plany pracy, notatki, złote myśli, które jak z torpedy wpadają nam do głowy, a nie zawsze w takich sytuacjach możemy wyciągnąć telefon czy laptopa z torby, ważne daty itd.

Tak więc wszytko mamy w jednym miejscu, nie potrzebujemy trzech czy więcej aplikacji do ogarnięcia tego wszystkiego. Ponieważ w tym przypadku jeżeli chodzi o kalendarz to mamy dosłownie wszystko w jednym miejscu, wystarczy wziąć do ręki aby coś sprawdzić. Taki organizer  naszego czasu w postaci kalendarzu, ułatwi nam po stokroć życie, jasno i klarownie mamy wszystko przedstawione. Tak więc właśnie dla tych, którzy nie należą do najbardziej zorganizowanych kalendarz będzie idealny, szybko wejdzie w krew zapisywanie wszystkiego. Dodatkowym plusem kalendarza, jest jego ogromny wybór, możemy dopasować idealnie do własnych potrzeb taką książeczkę, może być on w rozmiarze A5 aby mieścił się w większe torebki czy plecaki, a może być mniejszy bądź całkiem mały np. kieszonkowy.

Podsumowując, kalendarz polecam każdemu i tym którzy używają różnorodnych aplikacji na telefonie bądź w komputerze, jak również tym którzy z niczego nie korzystają a chcieliby być lepiej zorganizowanym i  lepiej zarządzającym swoim czasem.

A jakie są Twoje sposoby na to aby być lepiej zorganizowanym?

Ostatnia aktualizacja wpisu 2021-01-14

Super
Super
0 %
smutek
smutek
0 %
Uwielbiam
Uwielbiam
0 %
Znudzony
Znudzony
0 %
Zły
Zły
0 %
Zaskoczony
Zaskoczony
0 %
Poprzedni wpis Wiosna czyli dobry czas na porządki!
Następny wpis I urodziny bloga + rozdanie!