Czas czytania:57 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

Orgazm znacząco opóźnia proces starzenia się.

Kobieta, która regularnie odbywa stosunki seksualne i często przezywa orgazm, ma o wiele mniej zmarszczek niż kobiety, które rzadko się kochają.

Seks powstrzymuje biologiczne objawy starzenia się. Usatysfakcjonowani kochankowie czują się także o wiele młodsi psychicznie.

Dość częste stosunki pomogą także świetnie ujędrnić pośladki.

Jeśli chcemy, aby ten atrybut kobiecości wzbudzał pożądanie, nie musimy już męczyć się na siłowni. Wystarczy się kochać. Podczas stosunku pośladki pracują jak przy ćwiczeniach gimnastycznych

Regularnie współżycie łagodzi także stres.

Namiętne pieszczoty działają jak rozluźniający masaż, pocałunki wprowadzają w błogi nastrój. Po igraszkach jesteśmy zadowoleni i odprężeni.

Łóżkowe igraszki nie pozwalają nam także przybrać na wadzę.

Łakocie wprowadzają w stan zadowolenia – lecz niestety tuczą. Seks również wprowadza nas w ten sam stan a dodatkowo pomaga nam zrzucić zbędne kilogramy – dzieje się tak dlatego, ponieważ podczas seksualnych uniesień zarówno kobieta jak i mężczyzna spalają wiele kalorii.

Orgazm działa jak bardzo silny narkotyk

przez kilka sekund tego przyjemnego uniesienia zapominamy o wszystkich otaczających nas problemach, uaktywnia się wyobraźnia. Mimo, że to cudowne uczucie szybko mija, pamięć o tym, co przeżyliśmy pozostaje na długo.

A jak jest u was napiszcie w komentarzach.

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis 5 podstawowych problemów małżeńskich
Następny wpis Jesteś samotna? Sprawdź co odstrasza od Ciebie faceta
Total
0
Share