Czas czytania:3 Minuty, 12 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

Dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami swoimi pomysłami na prezenty, zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny, być może komuś te pomysły się spodobają bądź zainspirują do własnych poszukiwań.

Na pewną pierwszorzędną kwestią jest zwrócenie uwagi na hobby czy też zainteresowania osoby, dla której chcemy wybrać prezent, bo już samo to może nam bardzo ułatwić poszukiwania idealnego prezentu. Kwestia znajomości hobby sprawdza się tym bardziej w kwestii mężczyzn, ponieważ co do kobiet bardzo często wystarczy po prostu słuchać, ponieważ najczęściej same dajemy dyskretnie znać czego potrzebujemy, bądź o czym marzymy.

Zacznijmy więc może od bardzo popularnej formy prezentu w postaci perfum, i w tym przypadku czy to prezent dla kobiety czy mężczyzny, zawsze będzie trafiony. Ponieważ perfumy są zawsze tym takim standardowym, aczkolwiek bardzo subtelnym i bezpiecznym prezentem, który w większości bynajmniej przypadków spodka się z uznaniem i zadowoleniem.

Kolejnym często wyczekiwanym prezentem przez kobiety jest biżuteria. I to przecież nie jest zaskoczenie chyba dla nikogo, że większość (bo jednak nie wszystkie) kobiety lubi biżuterie w różnorodnej formie, czy to pierścionek, kolczyki, łańcuszek, zawieszka czy też bransoletka. I tu chciałabym odnieść się również do mężczyzn, ponieważ spora cześć naszych Panów również lubi biżuterię np., zegarek, bransoletkę czy też łańcuszek. Taki prezent również w większości przypadków będzie trafiony dla obydwu płci.

Kolejnym pomysłem na prezent i tu również dla obydwojga może być bielizna. Dla kobiet wedle uznania jakaś subtelna halka, bądź komplet będzie miłym prezentem no i oczywiście można dodatkowo zapunktować u swojej ukochanej, poprzez znajomość jej rozmiarów ☺. Natomiast dla mężczyzn fajną alternatywą mogą być bokserki z różnymi śmiesznymi napisami, bądź po prostu zwykłe kolorowe, wedle uznania. Elegancka koszula bądź krawat też spełni swoje zadanie, jeżeli nasz mężczyzna lubi w nich chodzić. Takie prezenty odpowiednio zapakowane i dane osobiście może wywołać różnorodne fajne i ciekawe reakcje.

Przechodząc dalej, dobrym prezentem zawsze będę różnorodne łakocie, bo kto ich nie lubi…? Można samemu stworzyć fajną paczuszkę ulubionych przysmaków naszej drugiej połowy. To również będzie świadczyć o wzajemnej znajomości. Przychodzą mi na myśl również różnego rodzaju trunki np., ulubione wino, likier itd., dla ukochanej, jak również butelka np., whisky czy też ginu a może po prostu dobrego piwka☺ itd., dla mężczyzny. Takie prezenty mogą tylko umilić wspólnie spędzony czas.

Korzystając z okazji iż na święta sklepy oferują różne promocje i wyprzedaże, możemy zainteresować się czy naszemu partnerowi bądź partnerce, nie brakuje bardziej praktycznych rzeczy, np. jeżeli nasz mężczyzna, bądź kobieta jest zapalonym graczem, świetnym prezentem mogą okazać się słuchawki do grania albo, jakaś gra, bądź nawet myszka do laptopa, a może specjalna podkładka z wiatraczkami do ochładzania laptopa, (co przy graniu bardzo się przydaje). Z takich prezentów nasi ukochani mężczyźni jak i kobiety, (bo w sumie nie ma na to reguły), będą zadowoleni.

A jeżeli nie chcecie obdarowywać się wzajemnie prezentami, a jednak macie ochotę na wykonanie jakiegoś miłego gestu dla naszej ukochanej osoby, dobrym pomysłem może być również kupienie bądź zrobienie własnej kartki świątecznej, (to już wedle uznania i inspiracji), oraz napisania na niej swoich życzeń. Indywidualnych, unikalnych życzeń skierowanych właśnie do tej konkretnej osoby. Taka kartka włożona w kopertę i schowana pod choinką, bądź w jej gałązki może sprawić ogromną przyjemność i radość. Można taką kartkę połączyć z poprzednio omówionymi prezentami, jakimiś łakociami bądź trunkami. To wszystko wedle Waszej kreatywności.

Podsumowując tak naprawdę pomysłów na prezenty jest mnóstwo, stawiajcie przede wszystkim na znajomość drugiej osoby, na jej potrzeby i jak wcześniej pisałam np. hobby, bądź porostu wsłuchajcie się w wasze rozmowy. To właśnie w nich najczęściej możemy wpaść na pomysł co się może komu np. przydać. Prezenty, które wymieniłam różnią się od siebie cenowo tak, że w zależności od budżetu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jestem bardzo ciekawa Waszych pomysłów na prezenty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, więc piszcie o nich w komentarzach…! Szukajmy inspiracji u siebie wzajemnie☺…!

Więc na zakończenie życzę powodzenia i owocnych łowów zakupowych ☺.

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis MEGA broń do walki ze złym cholesterolem
Następny wpis Zarabiaj na blogach z reachblogger.pl
Total
0
Share