Rozgrzej do białości swojego mężczyznę

Rozgrzej partnera

Często myślimy jak sprawić swojemu mężczyźnie przyjemność i ocieplić atmosferę panującą między nim a nami. Zapominamy się, iż instrukcja obsługi naszego partnera często ma zaledwie trzy strony, gdzie pierwsza jest tytułowa, a ostatnia pusta z miejscem na notatki. Wystarczy kilka bardzo prostych trików oraz odrobina znajomości jego upodobań, a facet zwariuje z pożądania.

Jak podniecić faceta?

Ten płomień może ugasić jedynie praca, stres w ciągu dnia, niewyspanie. Wystarczy cięższy dzień i wieczna ochota na seks jaką podobno ma każdy przedstawiciel płci męskiej pryska. Jeśli posiądziesz wiedzę jak szybko reaktywować libido partnera, wygrałaś. W zwykłe dni ta wiedza również pozwoli na umilenie mu życia – a to oczywiście oznacza i dla Ciebie korzyści.

Drapanie pobudzi Twojego mężczyznę

Czy to zupełnie przypadkowo, czy prowokacyjnie, jednak bez nachalności. Jest spora szansa, że już sam twój umiejętny dotyk poprawi mu samopoczucie. Jeśli wszystko dobrze rozegrasz to bardzo szybko obraz znoju przeżytego właśnie dnia zmieni się w wyobrażenie wspólnych swawoli łóżkowych, a więc punkt dla pań!

Pocałunek z zaskoczenia.

Niespodzianka i to w dodatku w formie tak przyjemnej jest w stanie przyćmić niemal każdy zły stan umysłu. Zrób to kiedy się najmniej spodziewa czułości z Twojej strony. Za chwilę ty masz wyjść do koleżanki a on się umówił się z kumplami na piwo, gdzieś na mieście. Nie daj mu się ubrać do końca. Nim przywdzieje drugi but pocałuj go namiętnie, by już od pierwszej chwili wiedział, że po głowie chodzi ci coś niegrzecznego z wami w waszej sypialnią w roli głównej. Szybko znajdziecie się w łóżku!

Załóż szpliki

Facet chce byś dla niego dobrze wyglądała, on tego wręcz pragnie choć nie zawsze potrafi się przyznać. Nic tak nie podkreśla atutów kobiecych nóg niż założenie dobrze dobranych szpilek. Wystarczy błahy powód, niby to przed wspólnym wieczornym wyjściem na obiad chcesz sprawdzić czy twoje buty na wysokim obcasie pasują do sukienki, a potem zapominasz że je masz na nogach i beztroska w nich spacerujesz po całym mieszkaniu. Możesz nawet z nimi na nogach robić sobie makijaż. Facet nie wytrzyma, to pewne!

Zagadkowe sms

Jednak nie zwykła wiadomość, „część, co tam w pracy?”. Napisz coś zagadkowego, co pobudzi jego wyobraźnie w wiadomym kierunku. W przypadku próby wyciągnięcia przez niego większej ilości informacji wytrwaj i nie odpisuj. Poznasz kiedy zadziała, a gdy tak się stanie wróci do domu jak na skrzydłach. Nic nie będzie ważniejsze i nic go nie zatrzyma!

Dobrej jakości wino

Alkohol naturalnie rozluźnia nasze spięte nerwy, więc zaopatrz się w butelkę waszego ulubionego wina. Następnie jak najbardziej spontanicznie otwórz je i wypijcie razem. Z każdym kolejnym kieliszkiem Twój facet nabierze coraz większej ochoty by spełnić potrzeby jakie masz. Nie będzie się wręcz mógł tej chwili doczekać!

Materiał powstał dzięki współpracy ze sklepem swiat-doznan.pl

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Podobne posty

Fotobudki i Videobudki 360 – Jak Uatrakcyjniają Wesela i Eventy Firmowe?

Na przestrzeni ostatnich lat, photobudki i videobudki 360 stopni stały się coraz popularniejsze na różnego rodzaju imprezach -…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2023-06-08 11:19

Depresja poporodowa – objawy oraz leczenie

Depresja poporodowa to rodzaj depresji, która pojawia się po urodzeniu dziecka. Dotyka do 15% osób. Osoby z depresją…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2022-10-05 13:47

Pomysły na Walentyki!

Dziś kolejny wpis poświęcony walentynkom, a konkretniej kilku pomysłom na prezenty zarówno dla płci żeńskiej jak i męskiej.…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2015-02-06 23:33

„O CO CI CHODZI? – O RÓŻNYCH POTRZEBACH KOBIET I MĘŻCZYZN

„© stock.chroma.pl/olly18” Dla większości kobiet komplementy są jak woda dla kwiatu – gdy otrzymują ich za mało „usychają”.…

ByDodany przez:Eliza z obcasywsieci.pl2014-12-16 12:28

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozgrzej do białości swojego mężczyznę - Obcasywsieci.pl