Czas czytania:1 Minuty, 14 Sekundy

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2022-10-06

© stock.chroma.pl/olechowski
© stock.chroma.pl/olechowski

Opisywaliśmy już blogi, które potrafią zarobić nawet milion złotych, publikując ciekawe treści. Dzięki tym projektom, blogi zyskały bardzo wysoką pozycję, agencje reklamowe tylko zacierają ręce, aby dodać do swojej listy ciekawy blog. Blog, w którym ruch na stronie jest większy niż 10000 tys. unikalnych użytkowników.

Prowadząc bloga mamy nadzieję, że nasze teksty będą czytane. Treści przekazywane przez autorów są na wysokim poziomie a rezultatów w postaci zysków brak. Coś poszło nie tak, od czego zależy pozycja bloga?

Publikując posty bardzo często zapominamy o odbiorcach i sposobach na dotarcie do nich, bez skutecznego marketingu większość blogów  przepadnie.

Marketing i blogowanie to  długa droga do sukcesu. Proporcje dotyczące poświęcanego czasu i kosztów związanych z prowadzeniem bloga powinny wyglądać następująco.

[skill start=auto progress=40]Treści[/skill] [skill progress=60]Marketing[/skill]

Na początek polecamy  komentowanie innych blogów. Podpisując się adresem naszej strony np:  obcasywsieci.pl, ważne jest aby używać nazw brandowych,  bez specjalnych słów kluczowych typu : Super blog dla nastolatek.  Zostawiajmy komentarze dotyczące danego tematu, a najlepiej wnoszące coś do niego, jeżeli nasz komentarz będzie miał wartość dla czytelnika, możemy być pewni odwiedzin z jego strony.

Drugim bardzo ważnym elementem strategi marketingowej są fora internetowe. Proponuję odpowiadać na pytania zadawane przez użytkowników w formie zajawki.   Udzielając odpowiedzi na część pytania, a po  rzeczową odpowiedź zaprośmy na bloga.

Macie pytania dotyczące sposobów na pozyskiwanie stałych czytelników, zostawcie je w komentarzach:) Odpowiemy!

Wpis dodany przez:

Eliza z obcasywsieci.pl

Od 2012 roku dzieli się wiedzą i pasją z internautami. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Doświadczony pedagog z ciekawymi przemyśleniami dotyczącymi różnych sfer życiowych. Publikuje na obcasywsieci.pl od 2014

Kliknij na gwiazdkę i oceń!

Średnia ocena / 5. Liczba głowsów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zakopane Poprzedni wpis PODRÓŻE PO POLSCE – ZAKOPANE
Merlin strona głóna Następny wpis Recenzja internetowego sklepu merlin.pl
Total
0
Share