szafomania.pl

Recenzja internetowego sklepu szafomania.pl

Czas czytania:1 Minuty, 15 Sekundy
szafomania.pl

Produktem zamówionym była torebka LS00184M#Black, jej koszt to 127.30 zł. Przesyłka kurierem DPD, koszt dostawy 15zł. Płatność została dokonana przelewem, łączny koszt 142,30 zł.  Termin przesyłki przewidziano na 5 dni.

Natomiast samą przesyłkę dostarczono 06.06.2014r., czyli nie przekroczono planowanego czasu. W ciągu tych trzech dni od momentu zamówienia do otrzymania przesyłki, dostarczane były informacje w formie elektronicznej o statusie zamówienia. Dzięki temu cały czas wiedzieliśmy co się aktualnie dzieje z naszą przesyłką, i w razie jakichkolwiek wątpliwości mogliśmy się skontaktować telefonicznie bądź mailowo ze sklepem.

Jeżeli chodzi o paczkę i jej zabezpieczenie zostało wykonane  przystępnie, torebka była owinięta materiałową reklamówką a całość umieszczona była w kartonie. Aczkolwiek kartonowe opakowanie miało małe wgniecenie i dziurę, na szczęście torebka nie była uszkodzona. W związku z czym apelujemy o bardziej staranne pakowanie produktu. Ponieważ paczki, które zazwyczaj przewożone są busami, często przemieszczają się po całym samochodzie razem z innymi często cięższymi i większymi przewożonymi rzeczami. Co może przyczynić się w bardzo łatwy sposób do uszkodzenia przesyłki.

Wraz z paragonem dołączono formularz odstąpienia od umowy bądź zwrotu, co świadczy o rzetelności sklepu oraz pełnym profesjonalizmie. Dodatkowym atutem jest również dołączony kod z 10% rabatem, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Podsumowując, jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to do lepszego zabezpieczenia torebki, natomiast ogólna ocena sklepu jest bardzo dobra, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług sklepu. Zatem polecamy również i Wam sprawdzić i przekonać się jak atrakcyjnym sklepem jest http://www.szafomania.pl/ .

Ostatnia aktualizacja wpisu 2022-06-27

Super
Super
0 %
smutek
smutek
0 %
Uwielbiam
Uwielbiam
0 %
Znudzony
Znudzony
0 %
Zły
Zły
0 %
Zaskoczony
Zaskoczony
0 %

Ocena artykułu

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Recenzja internetowego sklepu szafomania.pl

Comments are closed.

Poprzedni wpis LASEROWA LABIOPLASTYKA WARG SROMOWYCH
Następny wpis Jak dbać o siebie i o naturę?